9 менторів, 60+ студентів закладів вищої освіти Львова та Києва зібрались на дводенному хакатоні «Study Smart».

Організаторами якого були студенти факультету електроніки та компʼютерних технологій за підтримки SoftServe та Наукового товариства Львівського університету.

Студенти працювали разом над технічним рішенням, яке покращить систему оцінювання навчальних навчальних предметів та викладачів в університетах.

Наприкінці хакатону студенти презентували свої проєкти представникам бізнесу, освіти та студенства.

Загалом було створено 19 унікальних рішень, серед яких переможним місцем була відзначена команда студентів другого курсу факультету електроніки та компʼютерних технологій «QUAICE» у складі Лешеги Романа, Палія Ореста та Герус Андріани. 🎉