Анастасія Смолінська отримає Відзнаку Вченої ради Університету 🥇

21 вересня під час засідання Ради Наукового товариства Університету на отримання Відзнаки Вченої ради висунули кандидатуру Анастасії Смолінської — студентки третього курсу географічного факультету.

Анастасія є головою Наукового товариства свого факультету та секретарем НТ Університету, а також докладає значних зусиль для розвитку рівня науки на факультеті та в Університеті. Крім того, вона є відмінницею в навчанні та активно займається науковою і громадською діяльністю в Університеті.

Під час засідання Вченої ради Університету кандидатуру Анастасії затвердили, відповідно вона стала однією з трьох студенток, що отримають Відзнаку цього року 😍

Пишаємося, що серед нашої наукової спільноти є такі люди, і щиро бажаємо Анастасії успіхів і натхнення до нових наукових — і не лише — звершень! ❣️