«If we apply knowledge to improving human well-being, we can make progress!» 🎓

«If we apply knowledge to improving human well-being, we can make progress!»

Такими словами Стівена Пінкера, професора кафедри психології Гарвардського університету, можна підсумувати проведення першого заходу циклу «Великі лекції».

Широкий спектр питань, який охопила тема розмови, забезпечив продуктивну лекцію. Учасникам вдалося послухати направду цікаву розповідь, що не лише пояснила, як війна в Україні змінила ставлення до насильства, а й дозволила проаналізувати ситуацію з рівнем насильства у світі й Україні після початку повномасштабного вторгнення та зрозуміти ставлення іноземців до ситуації в Україні.

Тішить, що наприкінці лекції знайшлося багато охочих поставити запитання. Це свідчить про актуальність і важливість теми серед молоді. Дякуємо панові Пінкеру за його працю і підтримку України, а також — української науки! ☝️

Let’s make science together! 🤩