Можливість безкоштовної публікації у науковому журналі “Молодий вчений”

Наукове товариство Львівського університету отримало можливість безкоштовно опублікувати 5 наукових статей у січневому випуску журналу «Молодий вчений»

«Молодий вчений» – українське видавництво, засноване у 2012 році одночасно з однойменним журналом, який швидко став популярним у освітньо-науковому середовищі. Основний напрям роботи видавництва – надання комплексних послуг із видання наукової періодики, збірників конференцій, монографій.

Кожен видавничий проєкт є частиною нашої репутації, тому ми з повною віддачею та професіоналізмом співпрацюємо з кожним автором на користь розвитку сучасного наукового потенціалу в Україні.

Завдяки довготривалій співпраці з європейським видавництвом «Baltija Publishing» (Латвійська Республіка) маємо можливість публікувати наукові результати у якісних закордонних виданнях, що дозволяє розвивати видавничу діяльність у міжнародних дослідницьких проєктах.

Головна мета видавництва – поширення актуальних наукових досліджень молодих учених, інтеграція української науки в європейський простір і активне сприяння духовному й соціальному розвитку суспільства.

Якщо ви бажаєте опублікувати свою статтю – пишіть нам на пошту: societatis.scientiale@lnu.edu.ua

Дізнатись вимоги до написання статті можна за посиланням: https://molodyivchenyi.ua/index.php/journal/publication_terms