Протягом вересня у Львівському університеті відбувались лекції та зустрічі, присвячені питанню академічної доброчесності.

Ні для кого не є таємницею, що такі цінності, як відповідальність, повага, чесність та справедливість, закладають міцний фундамент наукової спільноти України та світу.

Саме тому Наукове товариство Університету організувало тижні академічної доброчесності для факультетів та фахового коледжу. Під час них представники наукових товариств чи викладачі пояснювали студентам, що таке академічна доброчесність та чому вона настільки важлива в науковому світі.

На зустрічах студенти мали змогу дізнатись про академічну доброчесність як про систему загальноприйнятих наукових цінностей. Також вони зрозуміли, які є види порушень академічної доброчесності, зокрема академічний плагіат, самоплагіат, фальсифікація, фабрикація, необʼєктивне оцінювання, хабарництво, списування тощо. Опісля класифікації видів порушень академічної доброчесності, студенти мали змогу розібрати теоретичні ситуації та виявити в них наявність чи відсутність порушень.

Також здобувачі вищої освіти дізнались, які профілактичні заходи відбуваються в Університеті для контролю дотримання доброчесності та які санкції передбачені за її порушення як для працівників університету, так і для студентів. До того ж ці заходи передбачали підписання студентами декларацій про дотримання академічної доброчесності.