Стартував курс «Як стати науковцем» 2.0 ⚡️

У суботу, 14 жовтня, стартував курс «Як стати науковцем» 2.0 ⚡️

На учасників чекали чотири лекції. Зокрема, Василь Кметь, директор муніципальної публічної бібліотеки Львова розповів про історію науки, її витоки та перспективи розвитку.

Секретами початку успішного наукового шляху для студентів технічних спеціальностей поділилася Христина Гнатенко, наймолодша докторка фізико-математичних наук України.

Водночас для із студентами-гуманітаріями такими порадами поділилася Наталія Войтович, доцентка факультету журналістики Львівського університету.

Насамкінець Тетяна Яхонтова, професорка факультету іноземних мов провела лекцію на тему «Як написати свою наукову роботу та вести наукову комунікацію».

Дякуємо спікерам за підтримку молодих науковців, а учасникам — за інтерес до науки й важливих наукових дискусій 🤟

Нагадуємо, попереду — ще два дні курсу, тож до зустрічі на лекціях! 😉