Цієї пʼятниці в рамках курсу «Як стати науковцем» відкрито дискутували на тему «Чи можливий Оксфорд в Україні?» ☺️

В ході дискусії було піднято безліч важливих питань, а ми підготували для вас окремі тези:

⚪ «Найважливіше завдання, яке постає перед університетом – це відкриття можливостей для випускників, зокрема підвищення рівня працевлаштування», Тарас Кицмей, співзасновник компанії SoftServe.

⚪ «Зараз надзвичайно важливо зосередитись на збереженні суверенітету країни й одночасно дискутувати про цінності, орієнтири та завдання для закладів вищої освіти», Ангеліна Бережненко, магістрантка Львівського університету.

⚪ «Не всі університети здатні і повинні містити лабораторії майбутнього, однак, на переконання Єгора Стадного, сьогодні існує дефіцит таких закладів вищої освіти», Єгор Стадний, проректор Київської школи економіки.

⚪ «Дух свободи мріяти має бути найголовнішим для університету», Володимир Гончаров, модератор дискусії.

🔺 Матеріали взяті зі статті пресцентру Львівського університету, ознайомитись з нею можна за цим посиланням.