🎓 Цієї суботи у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Наука в Україні: досвід та інновації». Засідання секцій відбувалося в змішаному форматі.

Зі словами вітання до учасників наукової події звернувся проректор з наукової роботи Львівського університету, академік НАН України Роман Гладишевський. У своїй промові він зазначив, що перед студентами стоїть завдання відбудови та переосмислення України. Також він зазначив, що українській науці сьогодні як ніколи необхідна креативність та молодь.

Надалі робота конференції продовжується відповідно до тематичних напрямів за секціями – «Гуманітарні науки», «Суспільні науки», «Природничі, математичні та технічні науки».

Тематика наукових доповідей студентів та аспірантів охоплює чимало важливих тем, серед яких емоційне вигоряння студентів в умовах скороченого семестру внаслідок воєнних дій, прийняття рішень у різних видах людських спільнот (за Аристотелевою класифікацією форм державного правління), Використання нейронних мереж для оцінки воєнних руйнувань. До конференції долучились студенти закладів вищої освіти з інших міст України, загалом на конференцію зареєструвалось 74 учасники.

У програмі конференції задекларовано й чимало доповідей, проблематика яких повʼязана з актуальними питаннями післявоєнного відновлення та розбудови України.

🔺 Фотоматеріали зроблені пресцентром Львівського університету.