Відбулася I Всеукраїнська студентська науково-практична конференція! 🎓

10 листопада у Львівському університеті ім. І. Франка тривала конференція, організована Науковими товариствами ЛНУ ім. І. Франка, ХНУ ім. В. Каразіна, ЧНУ ім. Ю. Федьковича та КНУ ім. Т. Шевченка.

У межах теми «Глобальні виклики людства: суспільство, держава, індивід» вдалося об’єднати понад сто учасників із різних міст та університетів України 🇺🇦

Урочисте відкриття конференції відбулося в Дзеркальній залі, де студентів привітали проректор з наукової роботи, академік
НАН України Роман Гладишевський та голова Наукового товариства Університету.

Надалі робота тривала у чотирьох секціях. Попри повітряну тривогу, всі студенти мали можливість доповісти та поділитися своїми дослідженнями, спочатку в укриттях, згодом знову в авдиторіях.

Науковці підготували доповіді на теми проведення виборів в Україні в умовах воєнного стану, особливостей забезпечення охорони правопорядку в умовах воєнного стану в нашій державі, впливу євроінтеграції на конституційну традицію України, адаптації внутрішньо переміщених осіб та інші.

Закриття конференції відбулося в Дзеркальній залі, де Ростислав Клімов подякував молодим науковцям за їхній запал та інтерес до науки й нагородив їх сертифікатами 🏅

Щиро дякуємо учасникам за ґрунтовні дослідження, а колегам з інших міст — за успішну співпрацю! Тішимося студентськими успіхами та бажаємо й надалі не втрачати запал до науки! 🫶

Творіть науку, а ми будемо поруч🙌