8-9 червня відбулась XXIV-а Всеукраїнська студентсько-аспірантська наукова конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, екології, туризму та сфери гостинності в Україні».

Учасники конференції приєдналися в змішаному форматі.
8 червня відбулося відкриття конференції та пленарне засідання.
9 червня працювали такі секції: «Географія», «Екологія та раціональне природокористування», «Туризм і сфера послуг».

В доповідях молоді науковці підняли актуальні теми, які стосувалися візій і чинників впливу на формування просторових трансформацій на прикладі міста Львова, особливості природоохоронної справи, концепції інтегрованого розвитку територіальної громади, неформальної освіти, а також вплив гідрологічних чинників на розвиток відновлювальної енергетики у Львівській області, особливості оперативного картографування захворюваності, сучасних геоморфологічних процесів та ін.

◾️Матеріали пресцентру Львівського університету.