Як подати апеляцію на результати іспиту?

Не влаштовує оцінка за іспит, бо розумієш, що вона не відображає рівень твоїх знань?

Для цього в Університеті діють апеляційні комісії трьох рівнів для студентів та аспірантів. Але що треба зробити аби оскаржити рішення викладача та мати можливість обʼєктивного оцінювання? Написати заяву про апеляцію до деканату твого факультету.

Для цього тобі необхідно:
🟢 Подати заяву до деканату твого факультету (зразок та положення про комісію є в посиланні нижче).
🟢 Чекати запрошення на засідання апеляційної комісії (твоя присутність не є обовʼязковою, виключно за твоїм бажанням).

Яке рішення може прийняти апеляційна комісія?
⚪ не змінювати оцінку виставлену на іспиті
⚪ підвищити оцінку поставлену на іспиті на певну кількість балів

📢 ВАЖЛИВО:

➡️ Дедлайн подачі заяви: 16:00 наступного робочого дня після оголошення результатів іспиту.
➡️ У заяві потрібно чітко аргументувати свою позицію. Якщо треба допомога звертайся до @frankohelps_bot
➡️ У разі незгоди з рішенням факультетської комісії, ти можеш звернутися до університетської, де повторно розглянуть заяву😀

І памʼятайте, що лиш боротись значить жить 👨‍💻