«Як стати науковцем: від бакалавра до доктора філософії»

Минулого тижня ми зустрілись з Ольгою Жак, вченою секретаркою Науково-дослідної частини Львівського університету в рамках курсу «Як стати науковцем».

Разом з пані Жак ми обговорили законодавчі аспекти у сфері вищої освіти та наукових ступенів. Дізнались більше про різницю між бакалавром та доктором філософії. Обговорили основні етапи підготовки студента на освітніх рівнях бакалавра та магістра до зарахування в аспірантуру.

Далі ми довідались про реєстр наукових видань України, наукометричні бази Scopus та Web of Science дізнались більше про нефахові та хижацькі видання.

На завершення ми обговорили важливість академічної доброчесності для науковця та  зрозуміли принципи формування разових спеціалізованих вчених рад, особливості написання дисертаційних робіт та підготовки до захисту ступеня доктора філософії.