Зміни до положення про додаткові бали

Ну що, втомилися відпочивати від сесії? Тоді нумо долучатися до змін 😉

Триває літо, отож на зміни чекає важлива частина студентського життя – додаткові бали 👌

На зимовій Конференції студентів Університету стартувала роботу Студентська комісія, що розробляла зміни до Додатку 2 щодо Правил призначення академічних стипендій в ЛНУ ім. Івана Франка, а саме про нарахування додаткових балів.

🎓 Всі разом ми пропонуємо проєкт змін до цього Додатку про нарахування додаткових балів, зокрема, що стосується оцінювання наукової роботи.

🔗 За посиланням можна побачити порівняння змін😎

Якби раптом виникали питання чи пропозиції по проєкту, пишіть нам у коментарі та у дірект в інстаграмі

📆 Бо вже у п’ятницю на Конференції студентів будемо голосувати за проєкт, щоб потім пропонувати його від студентства на Вченій раді Університету