Перейти до вмісту

У яких наукових журналах варто публікуватися?

У яких наукових журналах варто публікуватися? 📖🎓

Від збірника тез — до Scopus? Let’s try!

Наукова кар’єра неможлива без оприлюднення своїх досліджень. А проте, науковці часто стикаються з проблемою вибору, у якому журналі краще опублікувати своє дослідження🤔

🟢 Перш за все, зверніть увагу на статус журналу. Як не дивно, він має бути науковий. Окрім того, подбайте, аби видання було популярним серед потрібної вам ЦА. Таким чином ймовірність того, що вашу працю цитуватимуть, зросте.

🟢 Будь-яке видання має низку вимог до публікацій. Чітко ознайомтеся із ними, перш ніж вирішувати подавати статтю. Хтозна, можливо, обраний журнал публікує лише конкретний тип досліджень.

🟢 Пам’ятайте, що фахові видання діляться на категорії: A — топ-видання, що індексуються наукометричними базами даних Scopus чи Web of Science; Б — також авторитетні журнали відповідних стандартів, що часто індексуються міжнародними базами. Починайте з малого — і step by step творіть свій науковий досвід з публікаціями в найкращих фахових виданнях 😉

🟢 Насамкінець порадимо кинути оком до реєстру наукових видань України. Там міститься інформація про журнали, їхні категорії, типи та галузі науки, які вони репрезентують. У реєстрі ви знайдете саме те, що шукаєте!

Публікуйте(ся) — і нумо робити наукову кар’єру! 😎