Перейти до вмісту

З чого почати пошук наукової конфренції?

Наукові конференції: що це за звірі та де їх шукати? 🔎

Перший крок до титулу успішного науковця — участі в усіх можливих конференціях! Ділимося порадами, як дізнаватися про наукові заходи першими 😉🟡 Спершу визначте напрямок своїх наукових досліджень. Варто чітко окреслити та зрозуміти, до якої сфери (на конференціях традиційно — секції) ви належите: гуманітарні, суспільні, природничі науки тощо. Цей крок допоможе не розгубитися серед великої кількості конференцій.

🟡 Зверніть увагу на наукові організації та товариства в університетах. Радимо ретельно дослідити їхні інформаційні сторінки та оголошення про майбутні наукові заходи.

🟡 Скористайтеся опцією «дзвінок другові», а саме — науковому керівникові. Викладачі мають свою тусовку та постійно діляться інформацією одне з одним, тож поцікавтеся, чи не натрапляли вони на анонси про наукові конференції.

🟡 Слідкуйте за соцмережами. Хай там як, а більшість організаторів наукових конференцій мають свої сторінки у фейсбуці чи інстаґрамі. Саме там вони постять інформацію про майбутні івенти.

🟡 Хочете бути в курсі всіх-всіх наукових подій? Тоді радимо не забувати про сайти з інформацією про Всеукраїнські та Міжнародні конференції. Також зазирайте до календаря наукових подій, аби відстежувати анонси заходів у своїй царині.

Що ж, тепер наукові конференції від вас точно не сховаються! Досліджуйте, навчайтеся та хапайтеся за кожну можливість прокачати науку! 😎