Перейти до вмісту

Хто творить науку в нашому університеті?

Хто творить науку в нашому університеті? 🎓

Hello! Nice to meet you! 👋

Розпочинаємо серію дописів про Наукові товариства факультетів, аби ви точно знали, до кого звертатися щодо всіх наукових питань 😉

🟢Філологічний факультет

📍Голова: Анастасія Салюк

НТ філологічного факультету проводить низку заходів, спрямованих на науковий розвиток студентів. Одним із наймасштабніших наукових івентів стало проведення II мультидисциплінарної міжнародної студентської інтернет-конференції «МОЗАЇКА НАУКОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ». Філологам вдалося об‘єднати 146 учасників з 4-х країн, 18-ти міст та 22-х університетів.

Із вересня НТ філологічного чекатиме на поповнення. Ознайомитися з анонсами подій та отримати відповіді на запитання можна на інстаґрам-сторінці або ж телеґрам-каналі товариства.

🟢 Хімічний факультет

📍Голова: Максим Кіц

НТ хімічного факультету щороку організовує студентську звітну наукову конференцію, а також випускає збірник тез. Цікавим досвідом стало проведення дослідів на Фестивалі наук цієї весни та організація Львівських хімічних читань. Загалом НТ творить івенти для знайомства та зацікавлення людей хімією, різні вікторини й інтелектуальні ігри для студентів, а також наукові конференції й семінари. Детальніше про анонси івентів можна дізнатися на інстаґрам-сторінці товариства.

By the way, долучитися до роботи товариства може кожен охочий.

🟢 Факультет міжнародних відносин

📍Голова: Наталія Чубата

Наукове товариство є новою спільнотою молодих вчених для міжнару. За 31 рік на факультеті не існувало організацій, які б могли об’єднати людей, що цікавляться наукою. НТ міжнару проводить конференції, зокрема найбільш популярну серед молоді науково-практичну конференцію «Модель ООН» (LNUMUN’2023).

Приєднатися до кола молодих науковців можна, заповнивши анкету та написавши коротке есе в науковому стилі на бажану тему. Деталі — на інстаґрам-сторінці товариства.

🟢 Факультет іноземних мов

📍 Голова: Марія Тацинець

НТ факультету іноземних мов організовує наукові конференції для студентів за секціями. Члени НТ є активними учасниками наукових конференцій та лекцій на факультетському й міжнародному рівнях. Також товариство проводить конкурс перекладів творів Івана Франка, спільно з Профбюро та Студрадою факультету організовує літературні вечори та зустрічі з письменниками й перекладачами.

🔗 Стати членом товариства можна, заповнивши реєстраційну форму або написавши на інстаґрам-сторінку НТ.

🟢 Географічний факультет

📍 Голова: Анастасія Смолінська

Команда НТ географічного працює над тим, щоб розкрити всю значущість географії. НТ проводить зустрічі з професійними географами, а також не забуває про активне ведення соціальних мереж задля поширення інформації про свою діяльність серед молоді. Із масштабних наукових івентів, що відбулися цьогоріч, — студентсько-аспірантська конференція «Реалії, проблеми та перспективи розвитку географії, екології, туризму та сфери гостинності в Україні», в якій взяло участь пів сотні учасників з різних куточків України.

🔗 Бажаєте доєднатися до команди науковців географічного? Пишіть на інстаґрам-сторінку НТ.

🟢 Юридичний факультет

📍 Голова: Соломія Бельська

Команда науковців юридичного факультету має досвід в організації потужних івентів. Про це свідчить проведення Тижня науки 27.02 — 03.03. У межах ініціятиви відбулися перегляд та обговорення фільму «Кіборги», панельна дискусія на тему «Освіта і наука в умовах воєнного стану», а також науково-практична конференція «НАУКОВІ РЕФЛЕКСІЇ ВІЙНИ: ЗАКОНОДАВСТВО, СУСПІЛЬСТВО ТА ДЕРЖАВА».

🔗 Аби доєднатися до команди НТ, потрібно заповнити ґуґл-форму в описі інстаґрам-сторінки товариства.

🟢 Студентське науково-практичне товариство психологів «Психея» 🫂

📍Голова: Анна Гусєва

НТ організовує круглі столи та конференції, зокрема Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів, аспірантів та молодих вчених «Людина. Держава. Культура». Із масштабних заходів — співпраця «Дитячі травми політиків» зі Студентською асоціацією політологів «Поліс», де відбувся розбір біографії та діяльності певних політиків. Також НТ надає можливості зустрічей студентів з представниками різних напрямів психології.

🔗 Долучитись до товариства можна, щойно відкриється набір (з початком навчального року). Детальнішу інформацію про діяльність шукайте на інстаґрам-сторінці товариства.

🟢 Наукове товариство філософів «Золота середина» 🧠

📍 Голова: Денис Фещук

Товариство має за місію показати, що філософія — це не історія з біографіями і поглядами заїжджених філософів, а інструмент для аналізу, можливість отримати цікавий досвід, по-іншому глянути на світ. НТ організовує лекції з викладачами університету, а з найближчих планів — заходи з іншими цікавими особистостями та власний подкаст.

🔗 Товариство радо вітає нові ідеї та погляди. Долучитись до розвитку української філософської науки можна, заповнивши форму. Деталі — на телеґрм-сторінці НТ.

🟢 Наукове товариство культурологів «Гілея» 🏳️

📍 Голова: Вікторія Явір

«Культурологи знають все і вам про все розкажуть!» — так звучить гасло НТ, і воно найповніше описує його діяльність. Організація проводить лекції про культурні феномени, мотиваційні зустрічі зі спеціалістами у сфері культурного менеджменту та творчі вечори. Уже традиційним став щорічний лекторій «Культурологія», де студенти мають змогу представити наукові доробки та поділитися зацікавленнями у колі однодумців. Окрім того, НТ випускає часопис «Гілея», де можна опублікувати свої наукові роботи.

🔗 Щоб потрапити до товариства, заповнюйте анкету за посиланням. Деталі — на інстаґрам-сторінці товариства.

🟢Студентська асоціація політологів «Поліс» 📢

📍 Голова: Варвара Кузнецова

НТ структуроване у сім відділів, тому його члени мають змогу обирати ту діяльність, що ближча їм до вподобань. Організація проводить зустрічі з експертами-політологами, кінопокази фільмів суспільно-політичної тематики, інтелектуальну гру «Політична мафія», розбір маніпуляцій на політичних плакатах тощо. Між іншим, родзинкою «Полісу» є рубрика «ПолітБаза», де члени САП діляться з глядачами базовими поняттями з політології.

🔗 Команда «Полісу» чекатиме на поповнення з вересня, тому радимо слідкувати за оновленнями на інстаґрам-сторінці.

Тепер ви знаєте про наукові товариства Університету все і навіть трохи більше. Долучайтеся до організації свого факультету та впевнено творіть сучасну українську науку! 🎓