Міжнародна студентсько-аспірантська науково-практична конференція “Сучасні тренди в науці: міждисциплінарний підхід”

Шановні колеги-здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо вас взяти участь у I Міжнародній студентсько-аспірантській науково-практичній конференції
“Сучасні тренди в науці: міждисциплінарний підхід”
, яка відбудеться 9 травня 2024 року у стінах Львівського національного університету імені Івана Франка.

Робота Конференції відбуватиметься за такими напрямами:

• Напрям 1: Суспільні науки;
  • Напрям 2: Гуманітарні науки;
  • Напрям 3: Природничі науки;
  • Напрям 4: Технічні науки;

Формат конференції: очно  (вул. Університетська 1, Львів, Україна) та дистанційно (для учасників, які перебувають закордоном), через платформу Zoom.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Учасники конференції отримають сертифікати та онлайн-збірник з тезами доповідей. Посилання на збірник тез буде надіслано учасникам після завершення конференції.

Для участі в конференції необхідно заповнити форму та надіслати тези на адресу societatis.scientiale@lnu.edu.ua
ДЕДЛАЙН — 30 квітня 2024 року
Регламент доповіді на конференції — до 12 хв. (доповідь, відповіді на запитання, дискусія).

Порядок проведення конференції:

Реєстрація учасників: 9:00 — 10:00
Відкриття конференції: 10:00 — 10:30
Робота секцій: 10:30 — 13:30
Перерва, кава-брейк: 13:30 — 14:00
Робота секцій: 14:00 — 16:00
Обговорення доповідей (питання, відповіді): 16:00 — 17:00
Закриття конференції: 17:00 — 18:00
*за східноєвропейським літнім часом, часовий пояс (GMT+3)

Вартість публікації: Участь у конференції та публікація тез доповідей для іноземних учасників та членів товариств-партнерів безкоштовна, для решти студентів та аспірантів організаційний внесок – 50 грн.

Картка: 4149499389532597

ПІБ одержувача: Клімов Ростислав Миколайович

ПРИМІТКА. Усі витрати, повʼязані з участю в конференції (проїзд, проживання, харчування), оплачуються учасникам за власних рахунок.

ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ КОНФЕРЕНЦІЇ

Обсяг 3-5 сторінок (без врахування списку використаних джерел) у форматі .doc/.docs або .pdf.

Формат DOC / DOCX; А4; поля: верхнє, нижнє, праве, ліве поле – по 2 см; міжрядковий інтервал – 1,5; кегль – 14; шрифт – Times New Roman; абзацний відступ – 1,5 см.

Оформлення списку використаних джерел за Національним стандартом України ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» (для тез українською) та за за міжнародним стандартом АРА (для тез англійською).

У тексті повинні бути
посилання на всі використані джерела у форматі: [порядковий номер джерела], наприклад, [3].

Послідовність розміщення матеріалу у тезах доповіді

– прізвище та ініціали учасника українською мовою;
– навчальний заклад, місто його розташування, факультет, освітній рівень, рік навчання,
освітня програма українською мовою;
– прізвище та ініціали наукового керівника (за наявності) українською мовою;
– назва доповіді українською мовою;
– прізвище та ініціали учасника англійською мовою;
– навчальний заклад, місто його розташування, факультет, рік навчання,
освітня програма англійською мовою;
– прізвище та ініціали наукового керівника (за наявності) англійською мовою;
– назва доповіді англійською мовою;
– текст тез доповіді українською мовою;
– список використаних літератури (мовою оригіналу).

Приклад оформлення тез доповіді:

Сотнікова К. Д.,
Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів, історичний
факультет, студентка 4-го курсу, 032: Історія та археологія

РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ: КРОКИ ДО УСПІХУ

Sotnikova K. D.,
Ivan Franko National University of Lviv, Lviv, Faculty of History, 4th year student,
032: History and archaeology

REVOLUTION OF DIGNITY: STEPS TO SUCCESS

Матеріали є прийнятимиякщо ви отримали про це підтвердження Оргкомітету на e-mail.

Адреса Організаційного комітету:
79000, м. Львів, вул. Університетська, 1, авд. 088-089 (Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Львівського національного університету імені Івана Франка).

Контактна інформація:
Голова Організаційного комітету — Клімов Ростислав, голова Наукового товариства, тел. +38 (097) 41-91-830 (Telegram), електронна пошта: rostyslav.klimov@lnu.edu.ua